Firma Marketingowo-Medyczna NZOZ Mark-Med Sp. z o.o.
Portal eRejestracja http://erejestracja.mark.med.pl/

A
+A

Firma Marketingowo-Medyczna NZOZ Mark-Med Sp. z o.o.
Portal eRejestracja http://erejestracja.mark.med.pl/

Witamy w portalu eRejestracji do lekarzy z Firmy Marketingowo Medycznej Mark-Med Sp. z o.o. utworzonej przez Asseco Poland.
W serwisie każdy może sprawdzić na kiedy dostępne są najbliższe wolne terminy do naszych lekarzy - nawet bez zalogowania - przycisk "WOLNE TERMINY".

Po zalogowaniu (tradycyjnie, przez podpis elektroniczny lub ePUAP) możliwe jest rezerwowanie terminów do wszystkich lekarzy w ramach NFZ (pierwszego kontaktu, specjalistów, psychiatrów, psychologów) oraz prywatne i na badania USG, zmiana tych terminów, a także podgląd zarezerwowanych już przez siebie terminów. Portal eRejestracji jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pełna instrukcji obsługi portalu eRejestracji, harmonogramy pracy orz inne przydatne informacje dostępne są na stronie firmowej www.mark.med.pl

W razie problemów lub pytań prosimy o kontakt na adres mailowy do administratora dostępny na dole strony.

 


INFORMACJA: Potwierdzenie eRejestracji - na najbliższe dni
2018-02-23 00:00

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że pacjenci którzy zapisali się poprzez eRejestrację do naszych lekarzy na krótkie terminy (na najbliższe kilka dni w przód) powinni podejść do rejestracji przed wizytą u lekarza aby upewnić się, że kartoteka została przygotowana i przekazana lekarzowi. Kartoteki do lekarzy przygotowywane są parę dni wcześniej i zdarza się w przypadku eRejestracji na dzień dzisiejszy, jutrzejszy - że karta nie zostanie przygotowana i w takim  przypadku trzeba się wrócić od lekarza po kartotekę do rejestracji co wydłuża czas przyjęcia i powoduje opóźnienia w przyjęciach.

Rozwiń